Firmowe gadżety

Informacje o prowadzeniu własnej firmy, finansach, ubezpieczeniach i wszystkim innym z tym związanym.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2021, 3:16

Firmowe gadżety

Post autor: lidia »

Zdarza się wam zamawiać jakieś firmowe gadżety? My ostatnio postawiliśmy na kubki ceramiczne z nadrukiem i w sumie to bardzo przydatne rozwiązanie. Jakie akcesoria reklamowe wy kupujecie? Dajcie znać, może ktoś znajdzie inspiracje :)
Devil93

Re: Firmowe gadżety

Post autor: Devil93 »

lidia pisze: ↑18 paź 2021, 20:34 Zdarza się wam zamawiać jakieś firmowe gadżety? My ostatnio postawiliśmy na kubki ceramiczne z nadrukiem i w sumie to bardzo przydatne rozwiązanie. Jakie akcesoria reklamowe wy kupujecie? Dajcie znać, może ktoś znajdzie inspiracje :)
Oj, w tej sprawie to wiem, że pomoże Wam agencja reklamowa Legnica https://www.raval.pl/ , ale musicie mieć sprecyzowane żądania. To znaczy oni mogą Wam tam doradzić, co się sprawdzi, ale warto, żebyście i wy wiedzieli, czego potrzebujecie. Byście nie tracili czasu, ale i żeby agencja mogła dalej prężnie działać.
ada

Re: Firmowe gadżety

Post autor: ada »

Moim zdaniem firmowe gadżety zawsze się przydadzą. To teraz już standard więc warto mieć jakieś kubki, smycze czy długopisy z logo swojej firmy. Należy wykorzystywać wszystkie kanały dotarcia do potencjalnych klientów i pokazania, że istniejemy. W tym temacie nie można zapominać o swojej widoczności w sieci. W mojej ocenie to właśnie ta forma reklamy daje nam największe możliwości. Takie tematy najlepiej zlecić fachowcom więc zaczęłam takiego szukać. Mój wybór ostatecznie padł na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-bydgoszcz/ .
ODPOWIEDZ