Tokarki - skąd części?

Informacje o prowadzeniu własnej firmy, finansach, ubezpieczeniach i wszystkim innym z tym związanym.
Awatar użytkownika
Walerian1965
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2021, 6:20

Tokarki - skąd części?

Post autor: Walerian1965 »

Witam, widzieliście kiedyś części do automatów tokarskich w jakimś internetowym sklepie? Ja na kilka trafiłem i tak się zastanawiam czy nie zamówić skoro i tak ich potrzebuję. Do tej pory raczej wszystko kupowałem stacjonarnie, ale zakupy online raczej pozwolą mi zaoszczędzić trochę czasu, też tak sądzicie? Możecie przy okazji polecać mi sprawdzone oferty, będzie łatwiej
Awatar użytkownika
Nestor1978
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 7:56

Re: Tokarki - skąd części?

Post autor: Nestor1978 »

Akurat z zakupami online to bardzo dobry pomysł, bo i mniej zapłacisz i czas zaoszczędzisz a wiem to z doświadczenia. Generalnie jeśli potrzebne Ci tuleje zaciskowe do tokarek czy cokolwiek innego w tym typie to polecam zajrzeć do sklepu Fatpol Tools. Mają chyba największy wybór takich rzeczy i wysoką jakość utrzymują już bardzo długo. Ja tam na nich nie narzekam :P
Awatar użytkownika
Narcyz1980
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 18:13

Re: Tokarki - skąd części?

Post autor: Narcyz1980 »

Ja właśnie też ostatnio zajrzałem do Fatpol Tools, bo znajomy mi podpowiedział, ze kupię tam tuleje prowadzące do tokarki w niezłej cenie. W ogóle zależało mi na konkretnym typie tulei, który swoją drogą trudno dostać, ale tutaj nie było z tym problemu. Raczej będę się tam regularnie zaopatrywał ;) No i nie można zapomnieć, że oferują też profesjonalne doradztwo a to bardzo pomocne
ODPOWIEDZ