zwrot nadpłaty kredytu

Informacje o prowadzeniu własnej firmy, finansach, ubezpieczeniach i wszystkim innym z tym związanym.
Awatar użytkownika
Remigiusz_86
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2022, 3:32

zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Remigiusz_86 »

Czy ktoś z Was starał się kiedyś o zwrot nadpłaty kredytu? Wiem, że jest taka możliwość, zwłaszcza jeśli chodzi o kredyty we frankach. Czy to rzeczywiście działa? Czy taka sprawa jest do wygrania? Wiem, ze banki startują z pozycji siły. Mają za sobą mnóstwo prawników. Więc zawsze bałam się w ogóle zaczynać takie sprawy, ale może czas przestać się bać?

trussardi inside woman
surfay

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: surfay »

Właśnie nie wiem, co mi może pomóc. A dokładniej sprawdzam sobie, jakie mam opcje. Unieważnienie umowy WIBOR to na pewno jedna z nich, ale jak to dalej ma wyglądać? Jakie mamy możliwości? Na co naprawdę patrzymy? Ciekawa jestem, co się zadzieje, jakie możemy sprawdzić kwestie. No i co mi da to wszystko. Jestem ciekawa, co zrobimy.
iriss

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: iriss »

No dobrze- chociaż moim zdaniem dobry ekspert was też poinformuje o różnych ewentualnościach... Dlatego jakbyście poszukiwali kredytu dla siebie, to chociażby tutaj https://twoja-hipoteka.pl/oferta/kredyty-hipoteczne możecie sprawdzić sobie propozycje.
mulann

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: mulann »

Wszystko super, jak ma się czym spłacić wszystko.... Ale jak nie, to już się robią problemy... A czy przykładowo wiecie kiedy można napisać sprzeciw od nakazu zapłaty łódź ? Kiedy można oddalić taki nakaz i czy jest to możliwe?

hdmi a usb
Kajtek

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Kajtek »

Indeksy mogą być również używane do konstruowania produktów finansowych, takich jak fundusze indeksowe czy ETFy (Exchange-Traded Funds), które śledzą wyniki określonego indeksu. Z drugiej strony, wskaźnik referencyjny jest używany do oceny, czy dany fundusz inwestycyjny osiągnął swój cel, porównując go z odpowiednim indeksem lub innym standardem. Więcej informacji znajdziesz na https://tvs.pl/informacje/czym-jest-ind ... erencyjny/ i jest to istotne narzędzia w zarządzaniu portfelem inwestycyjnym.
Murarz

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Murarz »

Ujemne oprocentowanie przy kredycie to sytuacja, gdy bank płaci kredytobiorcy za wzięcie kredytu, co jest odwróceniem tradycyjnej relacji kredytowej. Jest to zjawisko rzadkie i zazwyczaj występuje w wyjątkowych okolicznościach ekonomicznych. Więcej informacji na temat tego zjawiska i jego wpływu na rynek finansowy można znaleźć na stronie https://bialobrzegi24.net/pl/651_artyku ... dycie.html i zdecydowanie taka wiedza jest bardzo ważna.
Rybak

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Rybak »

W obliczu zmieniającej się sytuacji ekonomicznej, kredytobiorcy muszą zwracać uwagę na wskaźniki takie jak WIBOR i WIRON, które mają bezpośredni wpływ na koszty ich kredytów. Więcej informacji na ten temat oferuje strona https://lubiefinanse.pl/rozwoj/wibor-i- ... tobiorcow/ i jest to niezbędne dla prawidłowego zarządzania kredytem i unikania nieprzewidzianych wydatków.
ODPOWIEDZ