Damskie i męskie perfumy

Życie codzienne, nasze wątpliwości, porady. Tutaj masz szansę porozmawiać o swoim domu, rodzinie czy zainteresowaniach.
Awatar użytkownika
bogusława1994
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2021, 21:59

Damskie i męskie perfumy

Post autor: bogusława1994 »

Czy wy też jesteście zdania, że perfumy męskie i damskie można w internecie znaleźć w świetnych cenach? Szczególnie na uwagę zasługują te markowe produkty z wyższej półki. Dajcie znać, jakie są wasze ulubione zapachy.

sks grass-hopper kalwaria
majka90

Re: Damskie i męskie perfumy

Post autor: majka90 »

Ja lubię różne zapachy, nigdy nie mogę zdecydować się na jeden. Mam dlatego problem z wyborem i wolę kupić sobie odlewkę zanim kupię pełnowymiarowy flakon. Na https://odlewniaperfum.pl/ zamawiam sobie 10ml odlewki wybranych zapachów, dzięki czemu mogę sobie przetestować, czy dana woda perfumowana jest dla mnie odpowiednia i czy trwałość jest okej. Nie mam specjalnie określonego gustu, jeśli chodzi o zapachy. Lubię zarówno słodkie, jak i świeże perfumy, chociaż nawet ostatnio polubiłam bardziej drzewne o męskim charakterze.
metoda

Re: Damskie i męskie perfumy

Post autor: metoda »

Jestem zdania, że pachnieć trzeba dla siebie, więc jak najbardziej znajdziecie w moim domu różnego rodzaju perfumy. Zainteresowały mnie jednak również zapachy do domu , bo uważam, że to też o nas jako tako świadczy. Stąd sprawdzam właśnie metodykę, jak mogę sobie to ogarnąć samodzielnie.
ODPOWIEDZ