Odszkodowania

Życie codzienne, nasze wątpliwości, porady. Tutaj masz szansę porozmawiać o swoim domu, rodzinie czy zainteresowaniach.
Awatar użytkownika
Rozalinda_91
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2021, 3:24

Odszkodowania

Post autor: Rozalinda_91 »

Potrzebna mi Kancelaria Odszkodowawcza, prawnicy którzy nastawieni są na tego typu sprawy. Mający wieloletnie doświadczenie w sprawach o odszkodowanie. Znacie taką kancelarię? Moglibyście mi kogoś zaufanego polecić?
Kamilla

Re: Odszkodowania

Post autor: Kamilla »

A co Ci się konkretnie stało, miałaś jakiś ciężki wypadek? Jeżeli chodzi o wypadki komunikacyjne, to zdecydowanie polecam firmę AP Odszkodowania, która pomogła mi uzyskać odszkodowanie dla rowerzysty po wypadku, a mianowicie brata. Podczas powrotu z pracy brat został potrącony na pasach i dzięki nim brat otrzymał ponad 20 tysięcy złotych zadośćuczynienia, co pozwoliło na długotrwałą rehabilitację i powrót do zdrowia. Brat i ja zawdzięczamy im sporo, jakby nie ich działania to możliwe, że Bartek skończyłby na wózku inwalidzkim.
dariaa

Re: Odszkodowania

Post autor: dariaa »

Jeżeli chodzi o odszkodowania za wszelkie krzywdy wojenne, to zdecydowanie warto udać się do kancelarii https://prawopamieci.pl/odszkodowania-za-represje/ . Tam otrzymacie pełne wsparcie od początkowego etapu, po końcowy. Oni są niezawodni.
ODPOWIEDZ