Czym jechaliście do ślubu?

Samochody, serwisy motoryzacyjne, naprawy oraz części. Zajrzyj tu, jeśli szukasz rady albo chcesz podzielić się jakąś informacją.
Piotrunia

Czym jechaliście do ślubu?

Post autor: Piotrunia »

Cześć wszystkim!

Chciałbym Was prosić o podzielenie się Waszymi doświadczeniami dotyczącymi samochodu, którym jechaliście na swój ślub. Czy to był klasyczny pojazd, nowoczesna limuzyna czy może coś zupełnie nietypowego? Bardzo ciekawi mnie Wasz wybór i wszelkie szczegóły, które moglibyście się podzielić. Z narzeczoną przeglądaliśmy kilka ofert i strasznie spodobało nam się Audi A8 do ślubu https://weselnesamochody.pl/audi-a8-d4-biala-perla/ jednak biała limuzyna i przestrzeń to jest coś na czym nam chyba najbardziej zależy. Dziękuję z góry za Wasze historie i inspiracje!
tarka

Re: Czym jechaliście do ślubu?

Post autor: tarka »

Nie musicie korzystać z jakiejś specjalnej wypożyczalni bo teraz na przykład w comfortcar też są wyjątkowe samochody premium. Ja się też zastanawiam nad wynajęciem porsche do ślubu. To nie jest jakiś wielki koszt a auto idealne na tego typu uroczystość. Czytałam o tym na tym blogu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... k-to-robic
ODPOWIEDZ