Fotelik dla noworodka

Samochody, serwisy motoryzacyjne, naprawy oraz części. Zajrzyj tu, jeśli szukasz rady albo chcesz podzielić się jakąś informacją.
Awatar użytkownika
Cezar93
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2022, 9:44

Fotelik dla noworodka

Post autor: Cezar93 »

Musimy w najbliższym czasie kupić fotelik dla noworodka. Szukamy takiego, który sprawdzi się zaraz po porodzie, na wyjście ze szpitala do domu. Możecie polecić mi jakiś dobry, przede wszystkim bezpieczny fotelik samochodowy dla noworodka? Cena gra tutaj drugorzędną rolę, chociaż to też nie jest tak, że zupełnie nie ma żadnego znaczenia :) Najlepszy byłby złoty środek ;)
marusia

Re: Fotelik dla noworodka

Post autor: marusia »

Widzę, że też właśnie poszukujecie sprawdzone i niezawodne foteliki dla dzieci... Skoro tak, to możecie sobie sprawdzić model Cosmo: https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... r=GreyC.01 . Przede wszystkim zapewnia on komfort i bezpieczeństwo dziecku. Można montować go za pomocą pasów bezpieczeństwa lub bazy IQbase z systemem ISOFIX. Sporo ma zalet ten model.
gabi

Re: Fotelik dla noworodka

Post autor: gabi »

Dla noworodka, no to wiadomo,jakis dobrej jakosci fotelik to must have, u nas przy starszaku to juz inna historia . W zesżłe wakacje zakupilismy pasy smart kid belt i tak jezdzi w nich do dzis, fajna sprawa
leosia

Re: Fotelik dla noworodka

Post autor: leosia »

Fotelik można też zamówić razem z samochodem z wypożyczalni tak więc teraz rodzice małych dzieci nie muszą się martwić o to jak przewieźć dzieci. Czytałam o tym na tej stronie https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -samochodu
ODPOWIEDZ