Garaż - remont

Samochody, serwisy motoryzacyjne, naprawy oraz części. Zajrzyj tu, jeśli szukasz rady albo chcesz podzielić się jakąś informacją.
Awatar użytkownika
szczepan-69
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2022, 11:16

Garaż - remont

Post autor: szczepan-69 »

Zdecydowałem, że jesienią zrobię remont naszego garażu. Wprowadziliśmy się już jakiś czas temu, a jakoś na wykończenie garażu nie było ani czasu, ani - nie ukrywam, że również funduszy. Teraz planujemy zakupić płytki podłogowe, zdecydowaliśmy, że to chyba najlepsza opcja do garażu. Spodobały mi się płytki Porcelanosa, wydają mi się odpowiednie, prawda?
Fulcjusz5

Re: Garaż - remont

Post autor: Fulcjusz5 »

Bo ja wiem czy płytki do garażu to dobry pomysł. A nie wystarczy wybetonować? Szybciej, sprawniej :) Ja mam beton i dla mnie spoko. A w garażu długo przesiaduję. Ostatnio akurat zajmowałem się usuwaniem zarysowań z auta i K2 super sie sprawdza, znacie? https://automoc.pl/wiadomosci/wiosna-dla-samochodu/
loreen

Re: Garaż - remont

Post autor: loreen »

U nas sprawa ma się tak - mamy malowanie, więc po prostu przyda nam się coś odpowiedniego, a mianowicie wałek do farby lateksowej . No i jak już, to warto właśnie wiedzieć, jak to wygląda, jego wybieranie. Więc firma Dulux Proffessional może to dla Was sprawdzić.
ODPOWIEDZ