likwidacja szkody

Samochody, serwisy motoryzacyjne, naprawy oraz części. Zajrzyj tu, jeśli szukasz rady albo chcesz podzielić się jakąś informacją.
Awatar użytkownika
Boryslaw_64
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2021, 14:02

likwidacja szkody

Post autor: Boryslaw_64 »

Cześć. Mam pytanie, czy była wam potrzebna pomoc w likwidacji szkody komunikacyjnej? Zauważyłem, że coraz popularniejsze staje się korzystanie w tym zakresie z usług rzeczoznawców online i też się nad tym zastanawiam. Polecacie się zdecydować? Macie jakieś doświadczenia?
lonia

Re: likwidacja szkody

Post autor: lonia »

z tym może być problem ale wszystko na szczęćie pokrywa ubezpieczenie, na szczęśnie nie miałam sytuacji w której musiałabym się o tym przekonać :D :D :D :D :D :D :D

quiz patologia
metoda

Re: likwidacja szkody

Post autor: metoda »

Mogę Wam podpowiedzieć że w przypadku kiedy Wasz samochód ucierpi w przypadku stłuczki czy wypadku nie z Waszej winy. Czytałam w takim artykule https://auto-blog.pl/dlaczego-warto-kor ... lub-szkody o sytuacjach kiedy naprawdę warto z takich usług skorzystać bo nic się za to nie płaci. Rozliczenie następuje bezgotówkowo między wypożyczalnią a ubezpieczycielem oc sprawcy
Wikuś

Re: likwidacja szkody

Post autor: Wikuś »

W erze Internetu, możliwość porównania ofert ubezpieczeniowych online bez wątpienia ułatwia dokonanie najlepszego wyboru. Wykorzystując narzędzia dostępne na https://www.balcia.pl/pl/ można szybko przeanalizować różne opcje i wybrać najbardziej odpowiednią polisę. Jest to ogromna zaleta, która pozwala na oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.
ODPOWIEDZ