Ubezpieczenie

Samochody, serwisy motoryzacyjne, naprawy oraz części. Zajrzyj tu, jeśli szukasz rady albo chcesz podzielić się jakąś informacją.
Awatar użytkownika
Patrycjusz_75
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2022, 4:28

Ubezpieczenie

Post autor: Patrycjusz_75 »

Wzrosły Wam ostatnio ceny za ubezpieczenie samochodu? U mnie na szczęście nie bardzo, ale myślę, że dużo zależy od dobrego ubezpieczyciela, który naprawdę dobierze najbardziej korzystna ofertę. Ja wykupiłem ubezpieczenie OC samochodu i jestem zadowolony z ceny. A dodatkowo planuję wykupić też dodatkowe ubezpieczenie ac, zawsze to pewniejsze rozwiazanie.

ozdobny żyrandol
klaudia

Re: Ubezpieczenie

Post autor: klaudia »

tak, wydaje mi się że u mnie więcej zapłaciłam mimo wielu zniżek jakie posiadam, poza tym paliwo też jest drogie teraz, koszty niestety stale rosną i to mnie martwi
olkowska

Re: Ubezpieczenie

Post autor: olkowska »

Pamiętaj o tym że w razie wypadku czy stłuczki nie z Twojej winy masz prawo do samochodu zastępczego z OC sprawcy. Czytałam i tym na tej stronie https://zastepczy.org/tu/tuw-samochod-zastepczy-z-oc że otrzymasz taki samochód bezgotówkowo jeśli wypełnisz formularz i spełniasz warunki przyznania samochodu zastępczy
Człapek

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Człapek »

Proces wypłaty odszkodowań w przypadku ubezpieczeń zakupionych online jest często uproszczony i przyspieszony. Dzięki cyfrowym narzędziom dostępnym na https://www.balcia.pl/pl/ zgłoszenie szkody i komunikacja z ubezpieczycielem mogą przebiegać znacznie sprawniej niż w tradycyjnych modelach.
ODPOWIEDZ