mieszkanie czy dom?

Chcesz zainwestować w jakąś nieruchomość? Jest duża szansa, że inni użytkownicy Ci doradzą. Nie krępuj się ;)
Awatar użytkownika
Dalia-86
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2022, 20:01

mieszkanie czy dom?

Post autor: Dalia-86 »

Hej kochani! Może i pytanie się powtórzy, ale jestem bardzo ciekawa odpowiedzi. Jestem w trakcie szukania mieszkania na sprzedaż w Dzierżoniowie i zaczęłam się zastanawiać, że może lepiej by było kupić dom. Czuję, że po kilku latach życie w mieszkaniu w centrum miasta mi się znudzi, a dom byłby wtedy idealnym rozwiązaniem. Jakie wy macie do tego podejście?
glanta

Re: mieszkanie czy dom?

Post autor: glanta »

Szczerze mówiąc ja wolę jednak dom a słyszałam od znajomych że bardzo fajne osiedle Enklawa na Jagodnie we Wrocławiu powstaje, muszę koniecznie zapytać o szczegóły sprzedawcę bo może to coś dla mnie
lanila

Re: mieszkanie czy dom?

Post autor: lanila »

Wiadomo taniej wyjdzie mieszkanie, a także można znaleźć takie które posiada dodatkowo ogród i ma duży metraż np. na osiedlu Przy Lesie w Smolcu u tego dewelopera https://www.osiedla-sogo.pl/smolec. Tutejsze mieszkania potrafią mieć do 140m2, co jest idealną alternatywą dla osób, które poszukują dużej przestrzeni przy niższych kosztach
Oskar

Re: mieszkanie czy dom?

Post autor: Oskar »

Wybierając apartament inwestycyjny, kluczowe jest zwrócenie uwagi na jego lokalizację, standard oraz potencjał inwestycyjny. Deweloper na stronie https://atal.pl/inwestycje/apartamenty-inwestycyjne/ prezentuje oferty, które spełniają te kryteria, oferując nieruchomości w atrakcyjnych cenach. Takie podejście pozwala na maksymalizację zysków z inwestycji i zapewnia spokój ducha dzięki wysokiej jakości wykonania.
Minionek

Re: mieszkanie czy dom?

Post autor: Minionek »

Przy zakupie mieszkania od dewelopera kluczowe jest zapytanie o termin zakończenia budowy oraz o to, jakie zabezpieczenia wykonawca przewidział na wypadek opóźnień. Odpowiedź na to pytanie znajduje się pod adresem https://dom-i-wnetrze.pl/9-pytan-do-dew ... uchomosci/ i może znacznie wpłynąć na decyzję zakupową. Istotne jest także sprawdzenie, czy projekt jest finansowany z własnych środków dewelopera czy przez zewnętrzne finansowanie bankowe. Pozwoli to ocenić ryzyko finansowe związane z inwestycją.
ODPOWIEDZ