Mieszkanie za granicą

Chcesz zainwestować w jakąś nieruchomość? Jest duża szansa, że inni użytkownicy Ci doradzą. Nie krępuj się ;)
Awatar użytkownika
Celestyna71
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2021, 17:43

Mieszkanie za granicą

Post autor: Celestyna71 »

Może ktoś z Was mieszka na stałe za granicą? Powiedzcie, czy nigdy nie żałowaliście swojej decyzji i nie zastanawialiście się czy nie wrócić do kraju? My coraz częściej o tym myślimy, nie ukrywam - to znaczy o tym, żeby dopiero za granicę wyjechać. Może ktoś z Was wie, z jakimi kosztami i formalnościami wiąże się wyjazd do Anglii? Jestem ciekawa. :)
Antoni281

Re: Mieszkanie za granicą

Post autor: Antoni281 »

W Norwegii żyje się naprawdę dobrze. Jest tam dużo pracy i jak ktoś chce pracować to każdy moze i zarobki są uczciwe. Ogólnie to kraj przyjazny Polakom. Nawet w ich bankach udzielają kredytów naszym. Najlepiej jak coś to przez doradcę. Ja polecam Motty - https://pl.motty.no/ bo wtedy sprawnie idzie, we wszystkim pomogą. Powrotu nie planuję.
Patka

Re: Mieszkanie za granicą

Post autor: Patka »

Wybierając mieszkanie, potencjalni kupujący kierują się różnymi kryteriami, takimi jak lokalizacja, wielkość czy cena. Oferta przedstawiona na https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/a ... a/chorzow/ zdaje się być idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują mieszkania w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkania te łączą w sobie nowoczesność i funkcjonalność, oferując jednocześnie atrakcyjne ceny.
ODPOWIEDZ