bieszczadzkie morze

Luźne tematy i rozmowy o wszystkim i o niczym. Chcesz opowiedzieć o tym, co Ci się ostatnio przytrafiło lub poprosić kogoś o radę? Dobrze trafiłeś!
Awatar użytkownika
Konrad87
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2021, 5:36

bieszczadzkie morze

Post autor: Konrad87 »

Czy to prawda że jezioro Solińskie to trochę takie bieszczadzkie morze? Rzeczywiście jest takie ładne i warto tam pojechać? Nigdy nie byłam w Bieszczadach, jakoś się nie złożyło, ale zawsze mnie ciągnęło w tamte rejony. Może czas naprawić ten stan rzeczy i pojechać w końcu. Chciałabym wybrać się właśnie nad jezioro Solińskie, uwielbiam takie klimaty. Jaką miejscowość polecacie najbardziej?
Tmko

Re: bieszczadzkie morze

Post autor: Tmko »

Byłem jakiś czas temu w tamtym regionie akurat dostarczałem klientowi zamówione sofy, model Makalu https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... ofy-krakow oraz model Carero https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... ofy-carero. Miałem trochę czasu aby obejrzeć tamte tereny i jest tam bardzo pięknie. Niestety szybko klientowi musiałem dostarczyć zamówione ekskluzywne sofy. Być może jeszcze kiedyś zagoszczę w tych terenach przy okazji innego transportu sof.
sakira

Re: bieszczadzkie morze

Post autor: sakira »

W sumie jestem ciekawa, jakie macie wskazówki pod tym kątem i ja mam wrażenie, że nie będzie to dla mnie fajną opcją. Dodatkowo podpowiem Wam, że warto szukać podpowiedzi takich jak pomosty betonowe , bo jednak z takim pomostem można więcej, niż bez niego.

motocykle zator podolsze
ODPOWIEDZ