Drzwi wejściowe

Luźne tematy i rozmowy o wszystkim i o niczym. Chcesz opowiedzieć o tym, co Ci się ostatnio przytrafiło lub poprosić kogoś o radę? Dobrze trafiłeś!
Awatar użytkownika
Nestor-92
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2021, 15:40

Drzwi wejściowe

Post autor: Nestor-92 »

Witam forumowiczów. Kto z was posiada drewniane drzwi zewnętrzne? Mowa oczywiście o prawdziwym litym drewnie. Chciałbym się dowiedzieć, jak się takie drzwi sprawdzają? Dużo dobrego słyszy się o ich trwałości i wyglądzie. Możecie coś dodać na ten temat?
Devil93

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: Devil93 »

Wyposażyłam już odpowiednio drzwi wejściowe, pozostają mi tylko teraz drzwi wewnątrz domu. Sporo o tym czytam i na razie wychodziłoby na to, że powinnam sprawdzić klamki do drzwi wewnętrznych w sklepie Plus Projekt 24. Może jest to miejsce wam również znane? Dodam, że tak naprawdę to ja jestem dopiero na początku działania, więc chętnie poznam wasze opinie.


--------
"Znała zasadę,że nie można otworzyć drzwi,które raz się zamknęło,i że nie można także zostawić ich otwartych. "
luna88

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: luna88 »

No to powiem wam, że według mnie całkiem nieźle prezentują się drzwi aluminiowe oferowane przez firmę lemdoor.pl. Nie wiem czy ich kojarzycie, ale z tego co zdążyłam się dowiedzieć na ich temat, to oferują oni nowoczesne, funkcjonalne i solidne rozwiązania do domów. Myślę zatem, że warto byłoby im się przyjrzeć.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
ODPOWIEDZ