Gruntowe Wymienniki Ciepła

Luźne tematy i rozmowy o wszystkim i o niczym. Chcesz opowiedzieć o tym, co Ci się ostatnio przytrafiło lub poprosić kogoś o radę? Dobrze trafiłeś!
Awatar użytkownika
Efrem1961
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2022, 6:44

Gruntowe Wymienniki Ciepła

Post autor: Efrem1961 »

Czy ktoś z Was korzystał z gruntowych wymienników ciepła z możliwością samodzielnego montażu? Jakie są Wasze opinie o powietrznych gruntowych wymiennikach ciepła? Czy możecie powiedzieć, jak one się sprawdzają w dłuższym użytkowaniu? Czy zdecydowalibyście się jeszcze raz na takie rozwiązanie, czy raczej wolelibyście pomyśleć o czymś innym w zamian?
Awatar użytkownika
apoloniusz
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2022, 9:54

Re: Gruntowe Wymienniki Ciepła

Post autor: apoloniusz »

Centrum Rekuperacji ma w swojej ofercie gruntowe wymienniki ciepła - innowacyjne, energooszczędne rozwiązania pozwalające na utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym domu. Starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów przygotowali trzy rodzaje produktów: GWC rurowy w dwóch wersjach oraz bezprzeponowy. Zapewnią one mieszkańcom domów pełen komfort cieplny. Uważam, że jest to najlepsza firma w Polsce w tej branży. Udane realizacje bardzo dobrze odzwierciedlają pozytywne opinie na ich temat w internecie.
ODPOWIEDZ