Makramy

Luźne tematy i rozmowy o wszystkim i o niczym. Chcesz opowiedzieć o tym, co Ci się ostatnio przytrafiło lub poprosić kogoś o radę? Dobrze trafiłeś!
Awatar użytkownika
felicja_93
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 17:40

Makramy

Post autor: felicja_93 »

Dziewczyny, czy podobają Wam się makramy, jako ozdoby do mieszkania? dostałam zaproszenie na parapetówkę i stwierdziłam, że może zrobię dla znajomych taki prezent na tę okazję właśnie samodzielnie. Do tego planuję dokupić jakieś dobre wino. Wydaje mi się, że to jest naprawdę całkiem fajny pomysł na prezent parapetówkowy, co o tym myślicie? Byliście zadowoleni?
Tomko

Re: Makramy

Post autor: Tomko »

Słyszałam od wielu osób, że pompy ciepła Andrychów to dobre rozwiązanie, zdecydowanie ekologiczne i pozwala zaoszczędzić na rachunkach, dlatego poważnie rozważam ten pomysł. Rozejrzałam się już po ofertach i firma Walusiak oferuje wybór oraz montaż jeśli chodzi o pompy ciepła Andrychów. W dodatku możliwe jest dofinansowanie co też jest argumentem przemawiającym za tym rozwiązaniem. Myślę, że chyba zdecyduję się ostatecznie na pompy ciepła https://walusiakroczyny.pl/pompy-ciepla/ Andrychów.
ODPOWIEDZ