najlepsze farby antykorozyjne

Luźne tematy i rozmowy o wszystkim i o niczym. Chcesz opowiedzieć o tym, co Ci się ostatnio przytrafiło lub poprosić kogoś o radę? Dobrze trafiłeś!
Awatar użytkownika
Zygbert_75
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2022, 15:24

najlepsze farby antykorozyjne

Post autor: Zygbert_75 »

Siemka, używaliście kiedykolwiek farb antykorozyjnych? Ja od jakiegoś czasu z nimi pracuję i chyba największe wrażenie robią na mnie farby SiD Coating's, znacie tego producenta? Może macie coś do powiedzenia na temat produktów? Zawsze jak ktoś ma większe doświadczenie w korzystaniu to i podzieli się jakimiś ciekawymi informacjami, dajcie znać, pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Olgierd-80
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2022, 2:39

Re: najlepsze farby antykorozyjne

Post autor: Olgierd-80 »

Ja akurat tego producenta znam bardzo dobrze, bo wielokrotnie w pracy wykorzystywałem ich farby, a chyba najczęściej towarzyszy mi ich farba alkidowa do malowania urządzeń różnego typu. Ich farby świetnie chronią przed korozją i innymi czynnikami zewnętrznymi, także śmiało bez zastanowienia mógłbym je polecić każdemu. Polecam dokładnie przyjrzeć się ofercie :D
mili20

Re: najlepsze farby antykorozyjne

Post autor: mili20 »

farby olejne do ścian są dla mnie dość nietypowe, moim zdaniem już się tego nie kładzie, a jak Wy uważacie? Oczywiście, sprawdzają się na przykład w instytucjach np.: szkolnych, czy urzędach. Wiecie, co mam na myśli, mam nadzieję?
ODPOWIEDZ