Radar chmur online

Luźne tematy i rozmowy o wszystkim i o niczym. Chcesz opowiedzieć o tym, co Ci się ostatnio przytrafiło lub poprosić kogoś o radę? Dobrze trafiłeś!
Gustawan

Radar chmur online

Post autor: Gustawan »

Czy jesteś zdezorientowany prognozą pogody? Radary pogodowe są dobrym wskaźnikiem aktualnych warunków i ostrzeżeń.

Radar burzy:

Narzędzie do śledzenia burz, które zapewnia prognozy w czasie rzeczywistym z National Weather Service (NWS) w celu uzyskania informacji związanych z burzami. Ma ikonę błyskawicy. Poznaj niebezpieczeństwa związane z pogodą https://radaryonline.pl/niebezpieczenst ... e-z-pogoda .

Radar wiatru:

Radar pokazujący na żywo prędkość i kierunek wiatru, prognozowane prędkości wiatru i inne warunki pogodowe związane z wiatrem.

Radar rozładowania - piorunów:

Radar wykrywający opady deszczu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu ludzie mogą być ostrzegani o nagłych powodziach. Zobacz też radar chmur na https://radaryonline.pl/radar-chmur.

Radar pogodowy: najczęściej używany typ radaru, który skanuje cały glob, aby zobaczyć, jak zmienia się pogoda w dowolnym miejscu na świecie, a także co dzieje się w Twojej okolicy w danym momencie.
czusia

Re: Radar chmur online

Post autor: czusia »

W sumie u mnie temat jest mocno skomplikowany, bo chmura online działa, ale połączenie z nią już niekoniecznie. Do tego występuje u mnie problem opisany tu https://goodatservice.com/testowanie-oprogramowania/ . Muszę sprawdzić oprogramowanie, jakie chcę mieć w biznesie, żeby ono działało dla mnie odpowiednio.
ODPOWIEDZ