tłumaczenia na angielski

Luźne tematy i rozmowy o wszystkim i o niczym. Chcesz opowiedzieć o tym, co Ci się ostatnio przytrafiło lub poprosić kogoś o radę? Dobrze trafiłeś!
Awatar użytkownika
ursyn83
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2023, 13:17

tłumaczenia na angielski

Post autor: ursyn83 »

Hej, potrzebuję Waszej porady w temacie: tłumaczenia na angielski. Czy wystarczy skończyć anglistykę, żeby móc zostać tłumaczem, czy trzeba zrobić jakieś dodatkowe kursy, certyfikaty itp. żeby znaleźć pracę w takim charakterze? Co trzeba zrobić, żeby zostać tłumaczem filmowym? Zawsze mnie fascynowała możliwość takiej pracy. Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć jak to zrobić?
Brisk

Re: tłumaczenia na angielski

Post autor: Brisk »

Niedawno korzystałem z usług biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zadowolony z otrzymanych rezultatów. https://lidaria.pl/ to team doświadczonych tłumaczy, którzy perfekcyjnie radzą sobie z różnorodnymi językami oraz domenami tematycznymi. Ich szybkość, staranność a także profesjonalizm zasługują na najwyższe pochwały. Nie tylko gwarantują wysoką jakość tłumaczeń, ale też świetną obsługę kontrahentów oraz atrakcyjne ceny. Śmiało polecam każdemu, kto szuka rzetelnego biura tłumaczeń.
ODPOWIEDZ