domy - nowoczesne budownictwo

Recenzujemy firmy, sklepy, sprzęty. Zapraszamy klientów zadowolonych oraz tych mniej zadowolonych.
Awatar użytkownika
liliana-80
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2022, 23:10

domy - nowoczesne budownictwo

Post autor: liliana-80 »

Hejka wszystkim! Zauważyliście, że sporo nowopowstałych domów obecnie charakteryzuje się niesamowicie nowoczesnym budownictwem i rozwiązaniami architektonicznymi? Nie wiem jak wam, ale mnie się to bardzo podoba. Sama chciałaby mieć dom w stylu stodoły, ale taki całoroczny. Myślicie, że warto się zdecydować na budowę domu modułowego w tym celu? Czekam na opinie :)

jakie suple
jackowska

Re: domy - nowoczesne budownictwo

Post autor: jackowska »

w zasadzie bardzo fajne domy można też znaleźć u deweloperów, znajomi właśnie rozmawiali ze sprzedawcą domów na osiedlu skwer harmonia, mówią że są zainteresowani
aliiss

Re: domy - nowoczesne budownictwo

Post autor: aliiss »

Każdy z nas ma jakieś swoje doświadczenia, stąd szukam pomocy w kwestii wyboru ubezpieczenia dla domu. Tu https://bif24.pl/finanse/ubezpieczenie- ... -pamietac/ na razie sporo się dowiedziałam i jestem ciekawa, jak to ma wyglądać. Co wy na to i jakie kwestie są pod tym kątem dla Was ważne?
dżuarini

Re: domy - nowoczesne budownictwo

Post autor: dżuarini »

Jak myślicie, czy pompa ciepła jest sensowna? Ja sama nie miałam nigdy innego ogrzewania jak piec na eko groszek i na razie po prostu zastanawiam się nad tym, co mogę zrobić. I jeśli chodzi o działanie, to naprawdę mi na tym zależy.
finka

Re: domy - nowoczesne budownictwo

Post autor: finka »

W takim budownictwie elektryczność ma ogromne znaczenie. I jeśli potrzebujesz usług elektrycznych dla swojego domu, niedawno natknęłam się na wygodną platformę do zamawiania usług - https://naprawa.pl/elektryk/bobrowice. Wygląda to na łatwy i oszczędzający czas sposób na znalezienie odpowiedniej usługi, więc jeśli jest to coś, co Cię interesuje, spróbuj.
Dżej89

Re: domy - nowoczesne budownictwo

Post autor: Dżej89 »

Natomiast jak chodzi o takie aspekty, jak ogrzewanie CO i ogólnie wykonanie takiej instalacji, to warto tutaj wyróżnić urządzenia typu pompa obiegowa centralnego ogrzewania Dambat. Ich pompy są naprawdę solidne i wykazują wysoką niezawodność, także warto na nie zwrócić uwagę.
najaare

Re: domy - nowoczesne budownictwo

Post autor: najaare »

Jeśli Wam powiem, że mam problem z mchem na ogródku, to jakie widzicie w tym pomysły? Jakie macie wskazówki dla mnie? Ja sobie to po prostu staram się rozwinąć odpowiednio. Dlatego właśnie zerkam na to, co mogę w tym obszarze zrobić, jak mogę sobie pomóc. Macie jakieś środki do zwalczania mchu ?
Jurgen

Re: domy - nowoczesne budownictwo

Post autor: Jurgen »

Dla wielu kupujących istotnym kryterium wyboru mieszkania jest dostęp do udogodnień, które oferuje deweloper. Takie dodatki jak siłownie, spa czy strefy relaksu mogą znacząco podnieść standard życia mieszkańców. Pełną listę udogodnień dostępnych w najnowszych projektach można znaleźć tutaj https://atal.pl/udogodnienia/ co pozwala potencjalnym nabywcom lepiej ocenić atrakcyjność oferty.
esme88

Re: domy - nowoczesne budownictwo

Post autor: esme88 »

Doskonalenie mojej wiedzy w zakresie domu jest dla mnie ważne, więc teraz przyszedł czas na ogrzewanie. Jestem zdania, że dobrym pomysłem będzie po prostu sprawdzenie, czy grzejniki elektryczne energooszczędne są warte uwagi, jeśli chodzi o zakup do domu. Mocno mi na tym zależy, dlatego czekam na Waszą pomoc.
ODPOWIEDZ