Druk i Reklama Strefa Xero Sp. z o.o.

Dowiedz się co o danej firmie sądzą pozostali użytkownicy forum. Wejdź i przeczytaj opinie o polecanych przedsiębiorstwach.
Jozafat

Druk i Reklama Strefa Xero Sp. z o.o.

Post autor: Jozafat »

Są super. Z pewnością jeszcze skorzystam z ich usług!
monka22

Re: Druk i Reklama Strefa Xero Sp. z o.o.

Post autor: monka22 »

Jak chodzi zaś o takie aspekty jak banery reklamowe Opole , to ja słyszałam, że specjalizuje się w tym zakresie niezawodnie firma LR Print Solutions. Oczywiście, to niejedyne artykuły reklamowe, które mają do zaoferowania. Ale to najlepiej samodzielnie zapoznać się z ich usługami i szczegółami.
manna

Re: Druk i Reklama Strefa Xero Sp. z o.o.

Post autor: manna »

A czy wiecie w ogóle na jakich materiałach powstają poszczególne materiały reklamowe? Jakie jest dokładnie ich zastosowanie? Tutaj https://antare.pl/pl/uslugi/folia-backl ... ia-kolorow macie informacje przykładowo o folii backlight. Warto dowiedzieć się szczegółów na jej temat.

lcd łódź
fasnka

Re: Druk i Reklama Strefa Xero Sp. z o.o.

Post autor: fasnka »

Naprawdę jestem w dużym problemie, jeśli chodzi na przykład o to, co mam zastosować dla reklamy. I wiem, że to wszystko powinno mieć sens, ale jak już, to na przykład czy plasterek reklama to trafna, czy nie? Jak WAM się ogólnie wydaje, kochani?
Alozjuy

Re: Druk i Reklama Strefa Xero Sp. z o.o.

Post autor: Alozjuy »

Jeśli rozważacie promowanie swojej firmy na Instagramie lub tiktoku to podrzucam Wam link do tego artykuł - https://magazynvip.pl/instagram-czy-tik ... ketingowa/ Instagram ma ogromną bazę użytkowników, co stanowi potężny potencjał dla firm do dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. To jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Z kolei TikTok jest znany ze swojego charakterystycznego formatu krótkich i kreatywnych filmów. To pozwala firmom na tworzenie oryginalnych i atrakcyjnych reklam, które łatwo przyciągają uwagę użytkowników.
etnaa

Re: Druk i Reklama Strefa Xero Sp. z o.o.

Post autor: etnaa »

A może czas najwyższy pomyśleć również o reklamie w sieci? Bo w końcu tutaj też warto byłoby budować swoją markę i kształtować wizerunek... Z tego co wiem polecana w tym zakresie jest firma https://all4comms.com/services/influencer-marketing/ - także w razie co do nich możecie się zgłosić...
issa

Re: Druk i Reklama Strefa Xero Sp. z o.o.

Post autor: issa »

I super. Ja też znalazłam teraz świetną firmę, która oferuje najróżniejsze artykuły promocyjne dla firm i chcę się do nich zgłosić. A chodzi mi o firmę Antare - kojarzycie? Mnie najbardziej spodobały się kasetony podświetlane i chcę w pierwszej kolejności na nie postawić.
Kseenna

Re: Druk i Reklama Strefa Xero Sp. z o.o.

Post autor: Kseenna »

Nie można przecenić wpływu, jaki obecność firmy w mediach społecznościowych ma na jej sukces. Ostatnio można zauważyć, że coraz więcej firm aktywnie uczestniczy w życiu społeczności Instagrama i TikToka. Trend "Odliczanie do…" może być źródłem inspiracji dla firm, aby rozwijać się autentycznie. Udostępnianie emocji i oczekiwań przed istotnymi momentami może być źródłem inspiracji do tworzenia bardziej autentycznych i atrakcyjnych usług i produktów. Podrzucam link do tego artykułu: https://tearsofjoy.pl/trenyztiktoka/odliczanie Warto na ten temat poczytać.
ODPOWIEDZ