Montaż pompy ciepła

Dowiedz się co o danej firmie sądzą pozostali użytkownicy forum. Wejdź i przeczytaj opinie o polecanych przedsiębiorstwach.
Awatar użytkownika
Saloma_91
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, 22:53

Montaż pompy ciepła

Post autor: Saloma_91 »

Słuchajcie, macie jakieś doświadczenia z firmami, które zajmują się montażem pomp ciepła i tego typu usługami na terenie województwa wielkopolskiego? A najlepiej samego Poznania? interesuje nas pompa cieplna i zastanawiam się jaki jest koszt takiego ogrzewania. Zarówno samego montażu, jak i później użytkowania? Warto chyba postawić na panele słoneczne, prawda?
czesiaa

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: czesiaa »

Jak pompa ciepła, to i fotowoltaika - ponieważ one współgrają ze sobą i mają razem sens. Dlatego możecie w tym zakresie zapoznać się z atrakcyjną ofertą firmy https://duneko.pl/fotowoltaika/. Dzięki nim zyskacie najtańszy sposób ogrzewania z połączeniem zielonej energii. Możecie sobie sprawdzić.
Foka

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: Foka »

Pompy ciepła są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy planują budowę domu pasywnego lub energooszczędnego. Wykorzystując niewielkie ilości energii elektrycznej do napędzania, maksymalizują one wydajność cieplną, co jest szeroko dokumentowane na stronie https://www.epuap.pl/zalety-i-korzysci- ... la-w-domu/ i dzięki temu, koszty operacyjne są znacznie niższe w porównaniu z tradycyjnymi systemami ogrzewania.
justynkaa88

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: justynkaa88 »

Moja znajoma chce zainwestować przepływowe elektryczne ogrzewacze wody i ja się zastanawiam, czy to jest dobry pomysł. Czy można w tym obszarze, elektryczności, powiedzieć, że jest to dobrą opcją? Mam nadzieję, że tak, dlatego na to po prostu liczę. Czekam na Wasze podpowiedzi, kochani…
ODPOWIEDZ