Opinie Biuro Rachunkowo-Księgowe Łucja Olejniczak Waldemar Olejniczak Zgórsko

Dowiedz się co o danej firmie sądzą pozostali użytkownicy forum. Wejdź i przeczytaj opinie o polecanych przedsiębiorstwach.
Estera

Opinie Biuro Rachunkowo-Księgowe Łucja Olejniczak Waldemar Olejniczak Zgórsko

Post autor: Estera »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy Biuro Rachunkowo-Księgowe Łucja Olejniczak Waldemar Olejniczak Zgórsko?
Devil93

Re: Opinie Biuro Rachunkowo-Księgowe Łucja Olejniczak Waldemar Olejniczak Zgórsko

Post autor: Devil93 »

Estera pisze: 17 cze 2021, 22:23 Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy Biuro Rachunkowo-Księgowe Łucja Olejniczak Waldemar Olejniczak Zgórsko?
Temat trudny, ale do załatwienia. To znaczy, ja nie do końca wiem, kogo możesz wybrać, ale jedno to na pewno jest mi znane. Otóż mogę Ci powiedzieć, że biuro rachunkowe w Lublinie https://ksiegowalublin.com/ jest świetne w tym, co robi. I w razie problemów, to właśnie tak szukałabym kogoś do księgowań. Nie to, żeby coś, ale wydaje mi się, że to naprawdę fachowcy.
aliiinaaa88

Re: Opinie Biuro Rachunkowo-Księgowe Łucja Olejniczak Waldemar Olejniczak Zgórsko

Post autor: aliiinaaa88 »

Wiecie, jaki jest podatek w szwecji i co w tym względzie możemy zrobić? Jakie kwestie będą dla nas idealne? Ogólnie chcę sobie poradzić z tym naprawdę sensownie, ale jak na razie nie wiem, co w tym względzie będzie mi odpowiadać. Stąd zerkajcie sobie na niektóre opcje i niech to się nam sprawdzi. Co jednak macie do powiedzenia w tym temacie?
ODPOWIEDZ