Opinie o Chata Sp.j. Magazyn

Dowiedz się co o danej firmie sądzą pozostali użytkownicy forum. Wejdź i przeczytaj opinie o polecanych przedsiębiorstwach.
Starwit

Opinie o Chata Sp.j. Magazyn

Post autor: Starwit »

Podoba mi się ta firma, polecam.

vitapol chrzan
gajaa

Re: Opinie o Chata Sp.j. Magazyn

Post autor: gajaa »

Widzę, że interesuje was magazyn pod swój towar. Skoro tak, to możecie rzucić okiem na firmę Namplan. Jakby nie było u nich znajdziecie w rozsądnej cenie hale magazynowe producenta. Ja sama też planuję do nich się zgłosić, ponieważ otwieram firmę.
meliska

Re: Opinie o Chata Sp.j. Magazyn

Post autor: meliska »

A czy kojarzycie przykładowo sklep z wyrobami betonowymi BetBlok? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy skorzystać z ich usług, jak chodzi o takie aspekty, jak zakup materiałów do budowy przestrzeni magazynowych... Czy rzeczywiście warto postawić na ich usługi?
venuss

Re: Opinie o Chata Sp.j. Magazyn

Post autor: venuss »

Natomiast ja myślę czy przykładowo nie wybrać hale namiotowe termiczne oferowane przez firmę halenamiotoweuzywane.pl . Słyszałam, że tam można znaleźć coś naprawdę dobrego i w dużo niższej cenie. Co możecie przykładowo napisać mi o ich usługach więcej?
beckaa

Re: Opinie o Chata Sp.j. Magazyn

Post autor: beckaa »

Skoro chcecie postawić sobie magazyn, to najlepiej byłoby zgłosić się do firmy https://carcon.pl/oferta/projektowanie- ... na-wymiar/ . Oni zapewnią wam wsparcie od początku po sam koniec - ponieważ oferują projektowanie, jak i realizację.
ODPOWIEDZ