Opinie o Zid Sp. z o.o. Warsztat

Dowiedz się co o danej firmie sądzą pozostali użytkownicy forum. Wejdź i przeczytaj opinie o polecanych przedsiębiorstwach.
Zaida

Opinie o Zid Sp. z o.o. Warsztat

Post autor: Zaida »

Hej, czy macie jakieś opinie na temat firmy Zid Sp. z o.o. Warsztat?
aureliaa

Re: Opinie o Zid Sp. z o.o. Warsztat

Post autor: aureliaa »

Jak prowadzicie swój własny warsztat, to musicie być przygotowani na różne ewentualności. Dlatego warto wiedzieć przykładowo też , gdzie można kupić solidne materiały łączeniowe. A z tego co ja zauważyłam, to firma https://ataszek.pl/49-spoiwa-do-plastiku naprawdę ma obszerny wybór.
sukniaaa

Re: Opinie o Zid Sp. z o.o. Warsztat

Post autor: sukniaaa »

Ja to naprawdę sporo schematów mam i dlatego wspaniałym podejściem dla mnie jest też koncept. Dlatego niewiele mogę powiedzieć i ja sama też sporo wiem na ten temat. I każdy z nas ma problem i nie u każdego da się to jakoś powiązać. Dlatego proszę o wskazanie tego, co można i jak można w tym kierunku sprawdzać. Może warto stół warsztatowy z imadłem zamawiać?
another

Re: Opinie o Zid Sp. z o.o. Warsztat

Post autor: another »

Jaka jest różnica, jeśli będę chciała zamawiać stoły garażowe , albo na przykład stoły warsztatowe? Dla mnie to naprawdę ważna kwestia i mam wrażenie, że warto to czasem sprawdzić. Dajcie więc znać, co uważacie, jakie macie w tym względzie kwestie. Chętnie to sprawdzę.
ODPOWIEDZ