Opinie Zakład Usługowy Ogród Service sp.j. J.Banaś B.Dziewolski T.Kantaruk Kraków

Dowiedz się co o danej firmie sądzą pozostali użytkownicy forum. Wejdź i przeczytaj opinie o polecanych przedsiębiorstwach.
Faria

Opinie Zakład Usługowy Ogród Service sp.j. J.Banaś B.Dziewolski T.Kantaruk Kraków

Post autor: Faria »

Cześć, czy wiecie jak pracuje się w firmie Zakład Usługowy Ogród Service sp.j. J.Banaś B.Dziewolski T.Kantaruk Kraków? Macie jakieś doswiadczenia?
Devil93

Re: Opinie Zakład Usługowy Ogród Service sp.j. J.Banaś B.Dziewolski T.Kantaruk Kraków

Post autor: Devil93 »

Faria pisze: 12 mar 2021, 8:40 Cześć, czy wiecie jak pracuje się w firmie Zakład Usługowy Ogród Service sp.j. J.Banaś B.Dziewolski T.Kantaruk Kraków? Macie jakieś doswiadczenia?
W kwestii ogrodnictwa to ja Wam powiem, że jedynie firma Watermark może pomóc. A dokładniej , jeśli będzie zakładana u was studnia , to będzie wam potrzebna odpowiednia pompa. I skoro tak to moim zdaniem rozwiązaniem takim właśnie ten sklep się zajmuje. Na pewno znajdziecie tam odpowiednie opcje. :!: :!: ...........................................................................................................
Klikk

Re: Opinie Zakład Usługowy Ogród Service sp.j. J.Banaś B.Dziewolski T.Kantaruk Kraków

Post autor: Klikk »

Mam na działce studnię głębinową ale korzystam z wody tylko do podlewania roślin na działce. Na pewno na użytek domowy byłyby potrzebne odpowiednie foltry. A kto wykonywał dla Was studnie głębinowe Żywiec https://www.hydroodwiert.pl/studnie-glebinowe/zywiec/? Ja polecam firmę Hydroodwierty, są najlepsi na Śląsku. Stworzą dla Was kompleksowo studnie głębinowe w Żywcu, w Bielsku Białej i innych miastach na Śląsku. Mają duże doświadczenie, wiedzę, najlepszy sprzęt. A takie studnie głębinowe Żywiec https://polskiestudnie.pl/studnie-glebinowe/zywiec/ można wykonywać praktycznie cały rok.
ODPOWIEDZ