Zdrowie S.C.

Dowiedz się co o danej firmie sądzą pozostali użytkownicy forum. Wejdź i przeczytaj opinie o polecanych przedsiębiorstwach.
Edmund

Zdrowie S.C.

Post autor: Edmund »

Polecam tą firmę.
dorusia

Re: Zdrowie S.C.

Post autor: dorusia »

A czytaliście może artykuł https://www.ieis.com.pl/neurolog-w-pozn ... -za-pozno/ ??? Ciekawe tam rzeczy piszą o specjalistach w zakresie neurologii. Możecie dowiedzieć się kiedy pomoc takiego lekarza jest potrzebna i z jakimi chorobami mierzy się jego praca?
sybilla

Re: Zdrowie S.C.

Post autor: sybilla »

Weszliśmy już w okres przeziębień niestety i to dla nas spory problem. Dlatego jestem zdania, że warto powiedzieć, czym jest apteo woda morska ulotka co prawda to tłumaczy, ale nie powie tak, jak ja - woda morska ma cudowne właściwości, jeśli chodzi o działanie dla dobra własnego zdrowia i nosa. Kropka.
Kassskka

Re: Zdrowie S.C.

Post autor: Kassskka »

W przypadku, gdy priorytetem jest szybki dostęp do specjalisty, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ Zapewniają oni wizytę u specjalisty w ciągu maksymalnie 5 dni, co może być istotne w sytuacjach wymagających natychmiastowej opieki (do internisty w 2 dni). Posiadanie odpowiedniego pakietu medycznego może przyspieszyć proces diagnostyczny i leczenie.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
fellislavitaa

Re: Zdrowie S.C.

Post autor: fellislavitaa »

Dzieci to dzieci, chorują czasem zbyt często, a my nie do końca wiemy, jak im pomóc. Znam to z autopsji, dlatego przypomnę Wam, że tu https://kobietyaktywne.pl/pokrzywka-u-dziecka/ macie sposób na pokrzywkę. Najważniejsze, to dowiedzieć się od lekarza, co ją wywołuje i to leczyć odpowiednio.
ODPOWIEDZ