imprezy tematyczne

Pomysły na spędzenie czasu w ciekawy sposób, wakacje i inne wyjazdy. Szykujesz się na urlop i potrzebujesz pomocy? Daj nam znać.
Awatar użytkownika
anita1977
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2022, 22:28

imprezy tematyczne

Post autor: anita1977 »

Hej, czy ktoś z Was ma jakieś fajne pomysły na imprezy tematyczne? Zależy mi na zorganizowaniu takiej imprezy dla ludzi z pracy. Fajnie żeby była w klimatach Matrixa, Incepcji, czegoś w tym stylu. Czy macie jakieś ciekawe pomysły na zorganizowanie tego typu imprezy? Szukam inspiracji, podpowiedzi, lub gotowego scenariusza, który można byłoby kupić. Jesteście w stanie mi w tym pomóc?

wtyczka flash google chrome
mania

Re: imprezy tematyczne

Post autor: mania »

Mam pomysł ale to są takie https://www.cookup.pl/k/warsztaty bardzo atrakcyjne warsztaty kulinarne. Opowiadała mi o nich koleżanka i mówiła że mieli takie coś na imprezie firmowej. Uważam że to super sprawa i mam nadzieje że u nas w firmie też coś takiego będzie

drzwi zewnętrzne metalowe forum
Izydor

Re: imprezy tematyczne

Post autor: Izydor »

Wybierając naszą restaurację na imprezę firmową, zyskujesz pewność, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane, a więcej szczegółów o naszej ofercie znajdziesz na https://naskrajnej.pl/imprezy-firmowe/ gdzie przedstawiamy pełną gamę usług. Oferujemy nie tylko wyjątkowe menu, ale także profesjonalną obsługę i eleganckie wnętrza, które idealnie sprawdzą się na każdej firmowej uroczystości.
ami8933

Re: imprezy tematyczne

Post autor: ami8933 »

Nie ukrywam, że bardzo lubię stawiać na takie imprezy, bo można świetnie się bawić i na pewno super pomysłem jest taka impreza, gdzie można się tematycznie przebrać.

__
wkładki do butów ortopedyczne
kamil3992

Re: imprezy tematyczne

Post autor: kamil3992 »

Podobają mi się takie imprezy i bardzo lubię w nich uczestniczyć, dlatego super pomysł, aby ją zorganizować. Macie pomysł, jaki temat wybrać?

__
Urządzenia na publiczny plac zabaw
jui8988

Re: imprezy tematyczne

Post autor: jui8988 »

Lubię imprezy tematyczne, bo można ciekawie się bawić i w całkiem inny sposób niż na każdej innej imprezie. Warto takie jak najbardziej organizować.

__
Fotografia produktowa
sami898

Re: imprezy tematyczne

Post autor: sami898 »

Podobają mi się takie imprezy, ale wydaje mi się, że w niewielu miejscach są organizowane. Chyba trzeba coś we własnym gronie zorganizować.

___
Dentysta Milicz
ODPOWIEDZ