Jednodniowa wycieczka

Pomysły na spędzenie czasu w ciekawy sposób, wakacje i inne wyjazdy. Szykujesz się na urlop i potrzebujesz pomocy? Daj nam znać.
Awatar użytkownika
Grazyna_79
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, 10:43

Jednodniowa wycieczka

Post autor: Grazyna_79 »

Lubicie wycieczki jednodniowe? Ja tak, ale tylko w obrębie naszego kraju bo wydaje mi się, że na jeden dzień nie opłaca się jechać za granicę. No chyba że to będzie jakaś bardziej złożona wycieczka... No nie wiem, ciekawi mnie wasze zdanie. Ja planuję krótką wyprawę z dzieckiem i mężem w Bieszczady, więc możecie przy okazji polecić jakieś atrakcje w tamtych stronach :D

prestigio multiphone pap3350 duo opinie
Awatar użytkownika
lucjana
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 16:06

Re: Jednodniowa wycieczka

Post autor: lucjana »

Zdecydowanie powinniście zahaczyć o legendarny kulig w Bieszczadach! Byłam kiedyś z córką i obu nam bardzo się podobało. Chyba kiedyś to powtórzymy, bo wspomnienia są naprawdę świetne. A co do samych wycieczek jednodniowych to jak są dobrze zorganizowanie warto pojechać. Chociaż ja w głębi duszy wolę dłuższe wyjazdy, żeby móc się jeszcze bardziej nacieszyć danym miejscem :P
Awatar użytkownika
Tacjana-72
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 17:11

Re: Jednodniowa wycieczka

Post autor: Tacjana-72 »

Jeśli będziecie w Bieszczadach to nie może was ominąć duża pętla bieszczadzka, czyli moim zdaniem jedna z najpiękniejszych tras turystycznych. Super pejzaże, naprawdę polecam. No i ja też jestem raczej zwolennikiem dłuższych wycieczek czy to w Polsce czy za granicę. Chociaż czasami nie ma się aż tyle czasu, więc to też jakaś szansa na krótki wypoczynek :)
ODPOWIEDZ