Wycieczka do Krakowa

Pomysły na spędzenie czasu w ciekawy sposób, wakacje i inne wyjazdy. Szykujesz się na urlop i potrzebujesz pomocy? Daj nam znać.
Awatar użytkownika
Leona-84
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2023, 21:25

Wycieczka do Krakowa

Post autor: Leona-84 »

Dawno nie byłam w Krakowie i zaplanowałam, że kiedy tylko trochę wyklaruje się pogoda, poprawi się nieco, będzie po prostu już trochę cieplej, trochę bardziej wiosennie, to koniecznie muszę to nadrobić. Polecacie jakieś miejscówki, które koniecznie warto zobaczyć w tym momencie w okolicy? A może podpowiecie który hotel pod Krakowem jest wart uwagi?
klara

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: klara »

To jest bardzo dobry pomysł! Mogę Ci jeszcze podpowiedzieć że warto tam wynająć samochód bo tu https://krakowmiasto.pl/czy-wynajem-sam ... sie-oplaca o tym niedawno czytałam. Wtedy zwiedzisz nie tylko Kraków ale również bardzo ciekawe okolice.
Komo

Re: Wycieczka do Krakowa

Post autor: Komo »

Jeżeli macie w planach wycieczkę do Krakowa oraz zastanawiacie się nad wizytą w Auschwitz-Birkenau, to serdecznie rekomenduję skorzystanie z profesjonalnych wycieczek, które zagwarantują Wam całkowite oraz autentyczne doświadczenie tego historycznie znaczącego miejsca. tours to Auschwitz to nie wyłącznie podróż w przeszłość, ale też możliwość zrozumienia oraz uczczenia pamięci ofiar Holocaustu. Wizyta w Auschwitz-Birkenau to niezapomniane przeżycie, które na zawsze pozostaje w pamięci. Wybierając https://auschwitztour.co.uk/auschwitz-tour/ macie szansę zapoznać nie tylko historię tego miejsca, ale też poszerzyć swą wiedzę odnośnie okrutnych wydarzeń II wojny światowej. Przewodnicy, którzy prowadzą te wyjazdy, są wyjątkowo kompetentni i zaangażowani, co sprawia, iż doświadczenie staje się jeszcze bardziej wartościowe.

lg l9 android 4.2
ODPOWIEDZ