ceny leków

Tutaj znajdziesz informacje na temat lekarzy, przychodni oraz poznasz sposoby na to, by zachować zdrowie na długo.
daska

ceny leków

Post autor: daska »

Zwracacie uwagę na ceny leków? Czy one miedzy aptekami się różnią? Gdzie kupujecie leki? Mam do kupienia większą ilość i nie wiem czy sprawdzać i porównywać ceny czy nie ma to znaczenia?
manamana

Re: ceny leków

Post autor: manamana »

Zdziwiłabyś się jak bardzo ceny tych samych produktów potrafią się różnić pomiędzy aptekami. Ja ostatnio kupuję właściwie już tylko w dozie. Porównywałam ceny i tu mi się najbardziej opłaca.
Melasa

Re: ceny leków

Post autor: Melasa »

Ja też mogę polecić zakupy w doz, wcześniej kupowałam gdzie popadnie, bo nie byłam świadoma tego, jak różne są ceny w aptekach. W doz jeszcze można zaoszczędzić, gdzie indziej wszystko idzie już w górę.
holinka

Re: ceny leków

Post autor: holinka »

Oj to prawda, ceny w aptekach mogą się znacznie różnić, ale faktycznie w dozie jest najtaniej. Ja tam kupuję regularnie wszystkie swoje leki i naprawdę nie zauważyłam zadnych znaczących podwyżek
Martinka

Re: ceny leków

Post autor: Martinka »

I właśnie to się bardzo chwali, że doz od tak dawna nie podniósł cen, dlatego, że to są akurat produkty "pierwszej potrzeby", które trzeba kupić.
ODPOWIEDZ