mleko modyfikowane

Tutaj znajdziesz informacje na temat lekarzy, przychodni oraz poznasz sposoby na to, by zachować zdrowie na długo.
maksaa

mleko modyfikowane

Post autor: maksaa »

Jakie polecacie mleko modyfikowane?? Co sądzicie o Bebilonie? Zastanawiam się, którą wersję kupić i gdzie można to mleko stacjonarnie kupić najtaniej będę wdzięczna za wskazówki
tarrka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: tarrka »

Bebilon to bardzo dobre mleko, tez je kupuję dla mojego maleństwa, u nas w wersji profutura, jak szukasz gdzie kupic to w dozie stacjonarnie w świetnej cenie są różne rodzaje tego mleka
różka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: różka »

U nas Bebilon sprawdza się super. Długo szukałam odpowiedniego mleka, przy alergii i ulewaniu to nie takie proste. A Bebilon spełnia wszystkie oczekiwania. W doz można dostać w dobrych cenach.
kiczka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: kiczka »

Mój synek najlepiej toleruje Bebilon, przy alergiach sprawdza się fajnie. Kupuję cały czas w dozie, oni mają bardzo dobre ceny na to mleko stacjonarnie, taniej nie znalazłam.
wika

Re: mleko modyfikowane

Post autor: wika »

Kupujesz stacjonarnie Bebilon w DOZie? Nie wiedziałam, że oni mają mleko dla dzieciaczków, musze do nich zajrzeć w takim razie. Ciekawe czy trafię na promocję.
kiczka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: kiczka »

Tak, właśnie w DOZie kupuje, w moim mieście nie trafiłam w lepszej cenie stacjonarnie, a zamawiać online nie za bardzo lubię bo zawsze mam obawy, że przesyła nie dotrze na czas.
suszka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: suszka »

Też kupuję Bebilon w DOZ stacjonarnie moim zdaniem mają najlepszą cenę, a do tego zawsze pod ręką. Moje dziecko najlepiej toleruje właśnie bebilon więc nawet nie szukam już innego mleka.
ODPOWIEDZ