Słabe paznokcie i włosy

Tutaj znajdziesz informacje na temat lekarzy, przychodni oraz poznasz sposoby na to, by zachować zdrowie na długo.
Awatar użytkownika
Marcela_89
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2022, 19:20

Słabe paznokcie i włosy

Post autor: Marcela_89 »

Jak radzicie sobie ze słabymi paznokciami i wypadającymi garściami włosami? Nie jest to chyba tylko kwestia przesilenia wiosennego, a trochę podejrzewam, że może być to pocovidowe. Zrobiłam badania krwi, wszystko jest ok, w granicach norm, więc po prostu - może trzeba zmienić pielęgnację. kupiłam kilka produktów, słyszałam, że świetna jest odżywka do paznokci z Victoria Vynn.
Eleonorka

Re: Słabe paznokcie i włosy

Post autor: Eleonorka »

Zainteresowanie bazami do paznokci rośnie wraz z popularnością manicure hybrydowego, który wymaga odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia. Na stronie https://innsi.pl/bazy-do-paznokci dostępne są bazy, które nie tylko zapewniają idealne przyleganie lakieru, ale również chronią paznokcie przed żółknięciem i innymi uszkodzeniami. Dostępne tam produkty są odpowiednie dla różnych typów paznokci, w tym także dla tych szczególnie wrażliwych i skłonnych do uszkodzeń. Dobra baza jest kluczowa dla zachowania zdrowych i mocnych paznokci.
ODPOWIEDZ